ŻEGLUJ AKTYWNIE PO WIEDZĘ - IMPREZA SZKOLENIOWA "BEZPIECZNIE NA WODZIE" 

Impreza szkoleniowa „Bezpiecznie na wodzie” jest skierowana do osób, które chcą przeżyć prawdziwą przygodę na wodzie, poznać nie odkryte zakątki i poczuć adrenalinę. Szkolenie rozpocznie się na Sopockiej plaży, na wysokości tak zwanej plaży piratów. Pierwszym punktem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z podstawowymi informacjami na temat szybkich łodzi motorowych typu RIB.

Po krótkim wstępie cała grupa wsiądzie do dwóch łodzi motorowych, którymi ruszy w pierwszą część swojej trasy – kierunek Marina Gdynia. W Marinie Gdynia uczestnicy szkolenia przeniosą się na jednostkę żaglową „Norda”, na której w trakcie malowniczego rejsu w kierunku Portu Gdańsk, odbędą się kolejne etapy programu szkoleniowego „Bezpiecznie na wodzie”.

0000234

 

W trakcie zajęć na morzu uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi zasadami bezpiecznej żeglugi oraz wezmą udział w prezentacji profesjonalnego sprzętu ratunkowego.

Niektóre z punktów programu to : mechanika i działanie łodzi ratunkowych, ekwipunek oraz środki ratunkowe wykorzystywane przez marynarzy i ratowników w czasie akcji, a nawet skoki do wody. W celu zwiększenia komfortu szkolenia, dla wszystkich chętnych będą przygotowane specjalistyczne kombinezony ratunkowe. W trakcie obfitującego w wiele atrakcji rejsu do Portu Gdańsk, uczestnicy rejsu zdobędą wiedzę o zagrożeniach na morzu i sposobach na poradzenie sobie z nimi.

0000248

Oferta zawiera:

•  Zakwaterowanie w hotelu (standard do wyboru);

•  Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, w tym posiłek w trakcie szkolenia "Bezpiecznie na wodzie");

•  Opiekę doświadczonych instruktorów z uprawnieniami, ratowników, skipperów, animatorów, koordynatorów oraz przedstawiciela biura;

•  Ubezpieczenie NNW (obejmuje aktywności fizyczne).

Oferta obowiązuje przy min. 10 uczestnikach.

Cena ustalana jest indywidualnie (uzależniona jest od ilości uczestników).

Istnieje możliwość zorganizowania transferu:

lotnisko – hotel – lotnisko lub dworzec – hotel – dworzec.

 


Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje:

Partnerzy serwisu: