Jak rezerwować

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ jakiej wycieczki szukasz. Wybierz kierunek podróży, termin, miejsce wylotu, rodzaj wyżywienia i zakwaterowania oraz liczbę uczestników. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca lub skontaktuj się z nami w celu dokonania rezerwacji. 

3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu przez Ciebie rezerwacji wstępnej nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora i niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę, czy osobiście w naszym biurze czy za pomocą poczty elektronicznej (wysyłamy umowę na wskazany przez Ciebie adres e-mail, następnie po podpisaniu umowy odeślesz nam skan podpisanej umowy).

5. Dokonaj opłaty – na podany przez nas numer konta bankowego dokonaj przelewu ustalonej kwoty za wyjazd.

6. Na podstawie podpisanej umowy oraz dokonanej opłaty, otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji.

7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzimy godzinę wylotu lub wyjazdu oraz prześlemy dokumenty podróży.

8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i delektowanie się niezapomnianym wypoczynkiem!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: kontakt

 


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenia rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

 

 

Ochrona danych osobowych

Nasz portal gwarantuje, że wszystkie dane osobowe, udostępnione przez Użytkowników serwisu w trakcie procedur rezerwacji są chronione w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim, na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) RODO.

 

Gwarantujemy wszystkim Użytkownikom serwisu, że pozostaną anonimowi przez cały czas korzystania ze stron portalu. Udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny i związany jest wyłącznie z procedurą rezerwacji i zakupu oferty turystycznej. Wypełnienie formularza zamówienia oznacza zgodę Użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych. Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu i dokonywania zmian w podanych przez siebie danych.