Jak rezerwować

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ jakiej wycieczki szukasz. Wybierz kierunek podróży, termin, miejsce wylotu, rodzaj wyżywienia i zakwaterowania oraz liczbę uczestników. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca lub skontaktuj się z nami w celu dokonania rezerwacji. 

3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu przez Ciebie rezerwacji wstępnej nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora i niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę, czy osobiście w naszym biurze czy za pomocą poczty elektronicznej (wysyłamy umowę na wskazany przez Ciebie adres e-mail, następnie po podpisaniu umowy odeślesz nam skan podpisanej umowy).

5. Dokonaj opłaty – na podany przez nas numer konta bankowego dokonaj przelewu ustalonej kwoty za wyjazd.

6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzimy godzinę wylotu lub wyjazdu.

8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i delektowanie się niezapomnianym wypoczynkiem!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami już teraz pod numerem podanym w zakładce Kontakt.

 


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenia rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.